https://serwis-telefonow.pl

RAMSEV Serwis i naprawa telefonów Wrocław

https://serwis-telefonow.pl

Wykonujemy większość napraw w telefonach komórkowych. Jeżeli maja Państwo jakieś wątpliwości odnośnie prawidłowego działania urządzenia lub serwis odmówił naprawy zapraszamy do nas.
Do każdej naprawy telefonu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Naprawiamy telefony po ekspertyzach serwisów, w których wiele razy stwierdzano "urządzenie nie możliwe do naprawy". Usterki z serii "beznadziejnych" zawsze nas motywowały do jak najlepszej pracy. Lubimy trudne wyzwania. Zapraszamy do naszych sklepów GSM na terenie Wrocławia. Szczegóły w zakładce KONTAKT.
Posiadamy w sprzedaży szeroki wybór akcesorii GSM. Znane i lubiane marki znajdziesz tylko u nas.
Wykonujemy darmową diagnozę. Serwisant udzieli szczegółowej informacji o usterce, kosztach jak i terminie wykonania naprawy. Po zapoznaniu się z opinia, Państwo podejmą decyzję o zleceniu naprawy. W przypadku rezygnacji nie pobieramy opłat za diagnozę.

Kategorie

Internet i komputery - Telefony i akcesoria
Zakupy i aukcje - Telefony i akcesoria
Internet i komputery - Informatyka
Firmy i usługi - Elektronika
Firmy i usługi - Pozostałe
Miasta i regiony - Dolnośląskie - Wrocław
Według domeny - Pl
Według pagerank - Pagerank 0

Słowa kluczowe

Naprawa telefonów, Serwis telefonów, Akcesoria gsm

Wyróżnione strony

Serwis telefonów Wrocław

Informacje

Numer ID strony: 12966/12340, Status strony: aktywna od 03/06/2019 11:28, Typ strony: wyróżniona od 31/05/2019 11:58, Data dodania: 31/05/2019 11:58, Google PR: N/A, Alexa Rank: 0, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 0, odsłon: 613

 Powrót  Drukuj