http://maxforpower.pl

Sklep internetowy z częściami do laptopów

http://maxforpower.pl

Planujesz zakup nowej baterii do laptopa? A może potrzebujesz dodatkowego zasilacza - ładowarki do swojego notebooka? Jeżeli spotka Cię potrzeba zakupu nowej części do laptopa lub akcesorium, a chcesz mieć pewność że nowa część będzie spełniała wymogi jakościowe oryginalnego produktu, zapraszamy do wizyty w sklepie MaxForPower.pl. Firma ta działa na rynku od 2011 roku i z roku na rok zyskuje coraz większą rzeszę zadowolonych klientów. Zrealizowaliśmy już tysiące zamówień, a zasięg działania sklepu internetowego MaxForPower.pl obejmuje Polskę i kraje UE.
Sklep MaxForPower.pl z częściami i akcesoriami do laptopów zlokalizowany jest w Poznaniu, a dzięki pełnej dostępności produktów w magazynie ma możliwość natychmiastowego dostarczenia zamówionych towarów do każdego miasta w Polsce, za pośrednictwem kuriera i poczty.
Sklep specjalizuje się w częściach do laptopów, takich jak: matryce LCD, klawiatury do laptopów, obudowy laptopów, kable do matryc, gniazda zasilania, zawiasy matrycy laptopa, a także w źródłach zasilania do laptopów: bateriach do laptopów i zasilaczach-ładowarkach do laptopów. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe i spełniają wyśrubowane normy jakościowe. Co ważne, oferowane produkty mają dokładnie takie parametry, jakie są deklarowane przez producenta. Dla przykładu, bateria do laptopa będzie miała taką pojemność realnie jak w opisie.
Sprzedawane przez sklep MaxForPower.pl baterie do laptopów to wysokiej jakości odpowiedniki baterii oryginalnych, które przewyższają parametry baterii oryginalnych (serie 30% PREMIUM oraz PRIME). Gwarantujemy, że baterie te wykonano w oparciu o oryginalne, markowe ogniwa producentów Samsung SDI, LG Chem, Panasonic, Sanyo. Dzięki temu oddajemy klientowi produkt z gwarancją pojemności i niezawodności.
Podobnie sprawa ma się z zasilaczami do laptopów, które spełniają normy CE nie tylko "na papierze". Zasilacze max4power są dedykowanymi ładowarkami, które mają dokładnie takie same parametry jak zastępowane ładowarki oryginalne.
Wszystkie oferowane w sklepie MaxForPower.pl części do laptopów dostarczane są z minimum 12 - miesięczną gwarancją producenta, a także posiadają ubezpieczenie gwarantowane przez firmę Allianz. Aby dobrać właściwą część do laptopa należy znać model notebooka, do której ma pasować lub kod oryginalnej części, którą ma zastępować. Z taką wiedzą można już skorzystać z wyszukiwarki w sklepie MaxForPower, która zwróci w wynikach wyszukiwania pasujące części zamienne. Posiadamy części i akcesoria do wszystkich laptopów na rynku, w tym między innymi do notebooków Apple MacBook, HP Compaq, Asus, Acer, Dell, Lenovo, MSI, Fujitsu, Toshiba, Sony Vaio, Samsung.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości podczas wybierania nowej części do laptopa możesz skorzystać z porady konsultanta, który zawsze jest dla Ciebie dostępny online, poprzez czat na stronie sklepu, telefonicznie lub w odpowiedzi na zapytanie przesłane przez formularz kontaktowy.

Kategorie

Internet i komputery - Hardware
Firmy i usługi - Elektronika
Miasta i regiony - Wielkopolskie - Poznań
Według domeny - Pl
Według pagerank - Pagerank 0

Słowa kluczowe

Baterie do laptopów, Bateria do laptopa, Zasilacze do laptopów, Zasilacz do laptopa, Ładowarki do laptopów, Ładowarka do laptopa, Matryce do laptopów, Matryca do laptopa, Klawiatury do laptopów, Klawiatura do laptopa, Obudowy do laptopów

Informacje

Numer ID strony: 12564/12353, Status strony: aktywna od 27/10/2017 08:53, Typ strony: wyróżniona od 26/10/2017 09:28, Data dodania: 26/10/2017 09:28, Google PR: N/A, Alexa Rank: 1505078, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 2, odsłon: 950

 Powrót  Drukuj